PLNOG 32 już za chwilę!

Damian Michalak
Damian Michalak Skomentuj

Już 13-14 maja w krakowskim hotelu Galaxy odbędzie się trzydziesta druga edycja konferencji PLNOG. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, podczas którego nie zabraknie merytorycznych wykładów najlepszych specjalistów z branży IT oraz ICT, praktycznej dawki wiedzy z życia inżyniera sieciowego, biznesowych rozmów i wymiany doświadczeń z kolegami po fachu, a także sesji Q&A.

Security, data center, IoT, routing, sieci 5G i cloud – to tylko niektóre z tematów obecnych w agendzie PLNOG32. Cieszy szeroki przekrój sieciowych zagadnień – konferencja zapowiada się ciekawie i jesteśmy pewni, że każdy znajdzie na niej coś dla siebie.

My z niecierpliwością czekamy zwłaszcza na „Kierunki zmian w projektowaniu i budowie data center wobec wyzwań świata AI” oraz standardowo na panel dyskusyjny.

Ekipy „Na Styku Sieci” na pewno na PLNOGu nie zabraknie. Mamy nadzieję, że spotkamy się tam i z Tobą 😎 Jeśli się wybierasz to daj nam znać mailowo na kontakt@nastykusieci.pl – zgadamy się i pogadamy sobie przy kawie o sieciach (i nie tylko 😉).

Kto tym razem zatrzęsie sceną PLNOGa?

Agenda konferencji zapowiada się niezwykle obiecująco i pęka w szwach od znanych oraz cenionych nazwisk z branży ICT. Tony Przygienda, Marek Natkaniec, Łukasz Bromirski, Tomasz Szewczyk – to tylko zapowiedź tego, co czeka na nas podczas konferencji. Organizatorzy stawiają na trzy ścieżki tematyczne, z których każda skupia się na innej dziedzinie związanej z branżą telco: 

  • Operatorzy – jest to ścieżka stworzona z myślą o największych graczach na rynku. Dowiesz się wiele na temat światłowodu od Orange, a także poznasz nowe technologie wykorzystywane w branży. 
  • Regulacje i Organizacja – panel skierowany do małych i dużych dostawców rynku telco. Poruszone zostaną zagadnienia związane z prawem i regulacjami oraz z bezpieczeństwem sieci. 
  • Edukacja – miejsce, w którym możesz poszerzyć swoją wiedzę. Prelekcje zostaną poprowadzone przez wykładowców akademickich, liderów biznesowych oraz studentów. 

PLNOG, dzięki najlepszym ekspertom z branży IT zapewnia program merytoryczny na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną agendą, którą znajdziesz na stronie PLNOG-a.

Dołącz do grona uczestników ze zniżką!

Jak co roku, PLNOG zapowiada się nie tylko jako konferencja, ale jako wydarzenie branżowe, na którym po prostu trzeba być.

Technologiczny świat zmienia się niezwykle szybko – aby być na bieżąco, już teraz zarejestruj się na PLNOG32 i dołącz do nas 13 maja w Krakowie, korzystając ze zniżki dla naszych czytelników 😉

Więcej informacji o PLNOG32 można znaleźć na Facebooku, LinkedIn Twitterze, a żeby przekonać się, jak wyglądała poprzednia edycja, wystarczy zajrzeć na Youtube.

Zarejestruj się – https://eventory.cc/event/plnog-32/tickets

Dowiedz się więcej –  https://plnog.pl/pl/

TAGI:
Zostaw komentarz
Otrzymuj powiadomienia z tej dyskusji
Powiadom mnie o
guest

0 - Ilość komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments