Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami!

Na tej stronie poznasz informacje o naszych Czytelnikach, statystyki odwiedzin, a także możliwe formy współpracy.

Z przyjemnością podejmiemy współpracę, która będzie wartościowa dla naszych Czytelników. Ta strona istnieje dzięki nim, więc nasze wspólne działania muszą być spójne z misją, którą realizujemy:

Naszym celem jest tworzenie treści, które pozwolą naszym Czytelnikom efektywnie poruszać się w branży sieciowej. Chcemy wyposażyć w niezbędną wiedzę wszystkich aspirujących do kariery sieciowca, a osobom już pracującym w tej branży umożliwić usystematyzowanie wiedzy i nieustanne jej poszerzanie.Damian Michalak & Łukasz Kowalski

O Na Styku Sieci

Strona nastykusieci.pl prowadzona jest od kwietnia 2016 roku.

Poświęcona jest ona szeroko rozumianym sieciom komputerowym, ze szczególnym naciskiem na obszary Routing & Switching, Design oraz Wireless. Ponadto poruszamy tematykę świadomego budowania kariery, rozwoju osobistego oraz produktywności. Artykuły na stronie publikowane są regularnie kilka razy w miesiącu.

Od maja 2019 roku ponadto wystartowaliśmy z własnym podcastem “Między Nami a Sieciami“, w którym poruszamy tematy budowania kariery i rozwijania kompetencji specjalistów z branży sieci komputerowych.

Podstawową zasadą współpracy z nami jest zadowolenie wszystkich trzech zainteresowanych stron: CzytelnikówReklamodawcy i Autorów.

Dotychczasowe współprace i referencje

Na chwilę obecną mieliśmy przyjemność przeprowadzić między innymi współpracę z Polskim Instytutem Rozwoju Biznesu. Współpraca ta polegała na dostarciu do naszych Czytelników z informacją o konferencji organizowanej przez naszego Partnera.

Zapraszamy do zapoznania się z wystawionymi nam referencjami.

Statystyki strony Na Styku Sieci

Dane dotyczące ruchu ostatniego przedwakacyjnego okresu (od 01.06.2019 do 30.06.2019) według Google Analytics:

 • Liczba unikalnych użytkowników: 4482
 • Liczba sesji: 6948
 • Liczba odsłon: 12586
 • Średni czas trwania wizyty: 2 minuty 18 sekund

Poniżej udostępniamy również podstawowe informacje o zaangażowaniu Czytelników. Liczby przedstawiają stan na dzień 17.09.2019:

 • Liczba osób subskrybujących newsletter: 560
 • Liczba fanów na Facebooku: 854
 • Liczba osób obserwujących na LinkedIn : 1194
 • Liczba osób obserwujących na Twitterze: 77
 • Liczba subskrybentów kanału na YouTube: 348

Kim są Czytelnicy strony Na Styku Sieci?

Według statystyk o danych demograficznych z Google Analytics zdecydowana większość Czytelników bloga to osoby w wieku 25-34 lat (jest to 42% Czytelników). Czytelnikami bloga są w przeważającym stopniu mężczyźni (jest to 86% Czytelników).

Statystyki podcastu Między Nami a Sieciami

Dane dotyczące ostatniego okresu (od 01.08.2019 do 31.08.2019) według Anchor i YouTube:

 • Liczba odłuchań z hostingu Anchor: 1969
 • Liczba odsłuchań w YouTubie: 488
 • Łączna liczba odsłuchań: 2457

Formy współpracy

Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, które nie będą kolidowały z interesami Czytelników naszej strony oraz nie będą stwarzały ryzyka nadszarpnięcia naszej reputacji wiarygodnego źródła informacji.

Obiecujemy rozważyć każdą propozycję współpracy, a jeśli będzie ona interesująca i z korzyścią dla Czytelników strony – może się okazać, że za wspólne działania nie zapłacisz ani złotówki.

Poniżej przedstawiamy szereg standardowych form promocji, które mamy w swojej ofercie:

» Banery reklamowe

Oferujemy następujące banery reklamowe w trzech miejscach:

Na początku każdego artykułu

Baner o świetnej ekspozycji zarówno na desktopach jak i na urządzeniach mobilnych, zlokalizowany na początku każdego artykułu tuż pod wstępem do niego. Rozmiar 800×100 px.

W prawej kolumnie (sidebarze) strony

Baner w prawej kolumnie bloga o doskonałej ekspozycji na desktopach. Rozmiar 330×200 px. Pozycja dopasowana tak, aby baner był widoczny przez cały czas podczas przewijania strony.

Na końcu każdego artykułu

Baner o dobrej ekspozycji zarówno na desktopach jak i na urządzeniach mobilnych, zlokalizowany na końcu każdego artykułu tuż za jego zakończeniem. Rozmiar 800×100 px.

Oferujemy również pakiety kwartalne, w których cena pojedynczego baneru zostaje obniżona o 20%. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania wyceny.

» Patronat pojedynczego odcinka podcastu 

Podcast „Między Nami a Sieciami” stanowi doskonałe medium komunikacji z jego Słuchaczami. Dotychczas nasz podcast odsłuchano już ponad 6000 razy. W ramach sponsoringu Słuchacz usłyszy dwukrotnie (na początku i na końcu odcinka) 60-sekundową informację o Twojej firmie, produkcie lub wydarzeniu wypowiedzianą przez Damiana. Ponadto zostanie umieszczona stosowna informacja w opisie nagrania.

Odcinek podcastu będzie traktowany tak jak pozostałe audycje, czyli:

 • po publikacji odcinka link do audycji udostępniony będzie w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, LinkedIn)
 • po publikacji odcinka zostanie wysłany newsletter do wszystkich na niego zapisanych na niego
 • w miarę możliwości w przyszłych audycjach poświęconych podobnej tematyce będziemy się odwoływać/linkować do sponsorowanego odcinka
 • odcinek będzie dostępny w kategoriach/wyszukiwarce czy automatycznej liście „podobnych” wpisów
 • odcinek zostanie w niezmienionej formie na zawsze – nie będzie zmieniany/usuwany

» Patronat pojedynczego artykułu

Forma wyłącznie dla tych tematów, które i tak poruszylibyśmy na naszej stronie i które pasują do jego tematyki. Nie jest to „artykuł sponsorowany” w tradycyjnym rozumieniu. Raczej forma przewidująca, że pojedynczy artykuł ma swojego sponsora, który jest jawnie komunikowany Czytelnikom. Sam artykuł jest autorskim opracowaniem autorów “Na Styku Sieci”. Nie akceptujemy zewnętrznych publikacji.

Artykuł może być zarówno poradnikiem, informacją, jak i zbiorem prywatnych przemyśleń na dany temat. Materiał o długości minimum 1500 słów wraz z informacją (trzykrotnie) kto jest partonem danego artykułu i jakie usługi/produkty oferuje.

Artykuł będzie traktowany tak jak pozostałe artykuły na blogu, czyli:

 • po publikacji artykułu link do wpisu udostępniony będzie w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, LinkedIn)
 • po publikacji artykułu zostanie wysłany newsletter do wszystkich zapisanych na niego Czytelników
 • w miarę możliwości w przyszłych wpisach poświęconych podobnej tematyce będziemy się odwoływać/linkować do wpisu
 • artykuł będzie dostępny w kategoriach/wyszukiwarce czy automatycznej liście „podobnych” wpisów
 • artykuł zostanie w niezmienionej formie na zawsze – nie będzie zmieniany/usuwany

» Patronat serii 3 artykułów

Oferta na warunkach identycznych z patronatem pojedynczego artykułu, ale o szerszej formie składającej się z trzech powiązanych tematycznie wpisów. Po dwóch pierwszych akapitach umieszczona jest informacja o partnerze i o akcji. Każdy artykuł w serii ma przynajmniej 1500 słów i otrzymuje pełne wsparcie w social media.

Dopuszczamy dłuższe serie artykułów przy indywidualnej wycenie.

» Recenzja produktu

Forma podobna do patronatu nad pojedynczym artykułem, ale w tym przypadku przedmiotem artykułu jest recenzja produktu (lub usługi) wskazanego przez zleceniodawcę. Znamy się dobrze na tym o czym piszemy. Z tego też powodu wiemy na co zwracać uwagę i co tak naprawdę chcą wiedzieć potencjalni nabywcy.

Przygotowane przez nas recenzje są zawsze całkowicie obiektywne i starają się w prosty i przystępny sposób pokazać czytelnikom „jak coś działa” oraz „czy i dlaczego się opłaca”. Materiał o długości minimum 1500 słów.

» Patronat nad całą stroną

Patronat nad całą stroną daje gwarancję dotarcia do wszystkich czytelników “Na Styku Sieci”. Na czas trwania kampanii reklamowej Partner zostaje wyłącznym sponsorem strony. W trakcie jego kampanii nie są prezentowane żadne reklamy innych podmiotów. Forma ta zawiera w sobie trzy składowe elementy:

Logo Partnera w menu strony

Logo Partnera w postaci mini-baneru umieszczonego z prawej strony naszego logo i na lewo od menu, wraz z informacją o patronacie nad stroną. Rozmiar baneru 180×60 px.

Baner w sidebarze strony

Baner w prawej kolumnie bloga o doskonałej ekspozycji na desktopach. Rozmiar 330×200 px. Pozycja dopasowana tak, aby baner był widoczny przez cały czas podczas przewijania strony.

Baner na początku każdego artykułu

Baner o świetnej ekspozycji zarówno na desktopach jak i na urządzeniach mobilnych, zlokalizowany na początku każdego artykułu tuż po wstępie. Rozmiar 800×100 px.

Zasady współpracy

Każda kampania to nowe wyzwanie, ale są pewne zasady których trzymamy się bez względu na rodzaj współpracy:

 • Umowa na piśmie – nie umawiamy się na słowo. Każdy szczegół kampanii musi być zawarty w pisemnej umowie.
 • Dajemy feedback z kampanii – po 2 tygodniach od publikacji (lub po zakończeniu kampanii reklamowej w serwisie Facebook) przygotowujemy w ciągu 3 dni roboczych raport podsumowujący zasięg przeprowadzonej kampanii – dane zebrane na podstawie Google Analytics.

Kontakt

Jeżeli po zapoznaniu się z naszą ofertą jesteś zainteresowany przeprowadzeniem z nami kampanii i chciałbyś abyśmy przygotowali dedykowaną ofertę współpracy, napisz do nas na adres:

» kontakt@nastykusieci.pl «

Top