Zapisz się na nasz newsletter!

Aby zapisać Cię na nasz newsletter potrzebujemy Twój adres email. Podając go jednocześnie wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas wartościowych wiadomości o nowych treściach publikowanych na łamach Na Styku Sieci oraz o oferowanych przez nas usługach (tzw. newsletter). Zależy nam przede wszystkim na dostarczaniu Ci wartości! Podanie imienia jest opcjonalne i służy umożliwieniu nam zwracania się do Ciebie bezpośrednio. Nie wysyłamy spamu - jeżeli uznasz wysyłane przez nas informacje za nieprzydatne, to w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania informacji wypisując się z listy. Odpowiedni odnośnik znajdziesz na końcu każdego maila. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności, do której link znajdziesz w stopce naszej strony.

Zapisując się zyskujesz:

  • Możliwość bycia na bieżąco z naszymi publikacjami i newsami z branży

    Informujemy Cię nie tylko o naszych najnowszych publikacjach – dołączamy również starannie wyselekcjonowane newsy i ciekawostki z branży sieciowej. Warto być na bieżąco!

  • Dostęp do cotygodniowych nagrań z serii #zrzutpamieci

    W ramach newslettera otrzymujesz dostęp do naszych cotygodniowych nagrań z serii #zrzutpamieci. Dzielimy się w nich z Tobą naszymi spostrzeżeniami związanymi z pracą sieciowca.

  • Możliwość brania udziału w dedykowanych konkursach

    Poza konkursami na naszych mediach społecznościowych, organizujemy też takie, które są dostępne tylko dla Czytelników naszego newslettera. Warto się zapisać aby wziąć w nich udział!