Społeczność RR logo v2

Wybierz swój plan

RouterRangers

Plan miesięczny

PLN19,90/miesiąc
Dostęp do Społeczności RRDostęp do Artykułów PremiumDostęp do Strefy RR

RouterRangers

Plan roczny - 2 miesiące gratis

PLN199/rok
Dostęp do Społeczności RRDostęp do Artykułów PremiumDostęp do Strefy RR2 miesiące gratis

RouterRangers+

Dostęp do kursów Szkoły Sieci
Pozostała ilość miejsc: 4/50

PLN399/rok
Dostęp do Społeczności RRDostęp do Artykułów PremiumDostęp do Strefy RRKurs CCNA 200-301Kurs Repetytorium CCNAKurs WiresharkGwarancja Stałej Ceny

Masz dodatkowe pytania?

Społeczność RouterRangers to grupa pasjonatów sieci komputerowych skupionych dookoła rozwiązań Cisco. Głównym kanałem wymiany wiedzy w Społeczności jest dedykowany serwer Discord.

Artykuły Premium to treści publikowane na łamach Na Styku Sieci, dostępne na wyłączność dla członków społeczności RouterRangers.

Strefa RR to dostępne po zalogowaniu repozytorium dodatkowej wiedzy. Znajdziesz tam materiały, których nie publikowaliśmy nigdzie indziej.

W ramach planu otrzymujesz dostęp do wszystkich wyprodukowanych kursów Szkoły Sieci – tak długo jak subskrybujesz RouterRangers+

Dzięki Gwarancji Stałej Ceny możesz mieć pewność, że cena Twojej subskrypcji RouterRangers+ nie zmieni się tak długo, jak pozostajesz członkiem społeczności – nawet jeśli dodamy do portfolio Szkoły Sieci nowe kursy!

Tak, subskrypcję możesz anulować z poziomu Twojego profilu w każdej chwili.

Tak, automatycznie wystawiamy fakturę VAT każdej osobie dołączającej do społeczności oraz przedłużającej subskrypcję na kolejny okres rozliczeniowy.