O Autorach

Poznajmy się bliżej!

Damian Michalak, Network Consultant

damian@nastykusieci.pl

Na sieci komputerowe natrafiłem dość przypadkowo będąc na studiach i zmieniło to moje plany na przyszłość o 180 stopni. Dziś, po wielu latach pracy w zawodzie sieciowca mogę śmiało powiedzieć, że obrałem dobrą ścieżkę. Nie ma wszakże nic lepszego, niż budzenie się w poniedziałek i wychodzenie do pracy z uśmiechem na ustach – czego życzę Ci z całego serca! Jednak sieci to nie wszystko – interesuję się również rozwojem osobistym, produktywnością oraz finansami. I mam ogromną chęć nie tylko pogłębiania wiedzy z tych obszarów, ale również dzielenia się nią z Tobą.

Sieciami zajmuję się od: 2013. roku

Łukasz Kowalski, Network Architect

lukasz@nastykusieci.pl

Jestem pasjonatem sieci Wi-Fi i generalnie pracy w sieciach komputerowych. Mam szczęście robić w życiu to co lubię, mimo często widocznego pracoholizmu nie wyobrażam sobie wyboru innej ścieżki, spełniam się w tym co robię. Dzielenie się wiedzą to dla mnie istotny element rozwoju zawodowego, umiejętność wytłumaczenia technologii używając własnych słów umacnia mnie w przekonaniu o znajomości zagadnienia i nakręca do dalszej pracy. Uważam też, że warto w tym wszystkim zachować równowagę – sport, poczucie humoru i optymistyczne podejście do życia to dla mnie podstawa!

Sieciami zajmuję się od: 2014. roku

Dlaczego warto czytać Na Styku Sieci?

Kilka powodów, dla których warto tu wracać

Naszym celem jest tworzenie treści, które pozwolą Ci efektywnie pracować w branży sieciowej. Wierzymy, że dzięki temu rozwiniesz swoje praktyczne umiejętności, a wiedza, którą tu nabędziesz pozwoli Ci zawsze nadążyć za zmianami zachodzącymi w świecie sieci komputerowych.

Chcielibyśmy podzielić się z Tobą bazą wiedzy, która będzie tu powstawała. Uczynimy zatem wszystko co w naszej mocy by była ona łatwo dostępna, przejrzysta i prosta w zrozumieniu. Znajdziesz tu następujące treści:

  • wiadomości z branży, w których będziemy opisywali nowe technologie oraz przedstawiali wydarzenia ze świata sieci komputerowych, które w naszym subiektywnym odczuciu warte są uwagi każdego sieciowca,
  • samouczki oraz materiały treningowe, w których w prosty sposób będziemy wyjaśniać zarówno technologie leżące u podstaw sieci komputerowych, jak i bardziej zaawansowane tematy,
  • nasze własne przemyślenia związane z szeroko pojętą pracą sieciowca oraz branżą technologiczną – będą to treści w formie felietonu
  • recenzje urządzeń oraz programów mogących usprawnić Twoją pracę

Dlaczego tworzymy Na Styku Sieci?

Nasze motywacje

Specyfika branży sieciowej sprawia, że każdego dnia pojawia się wiele pytań i wątpliwości. Często jest tak, że wydaje nam się, że znamy pewną technologię bardzo dobrze – do czasu aż rzeczywistość to weryfikuje odkrywając pewne braki. I właśnie to stało się podstawowym powodem stworzenia Na Styku Sieci – usystematyzowanie wiedzy, nieustanne jej poszerzanie i dzielenie się nią z Tobą.

I na koniec pamiętaj...

”Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu„

Konfucjusz
Top