Nasza misja

"Wyposażyć początkujących i już doświadczonych sieciowców w wiedzę i umiejętności, które skutecznie pomogą im zdobyć certyfikacje CCNA, CCNP Enterprise i CWNA, by mogli rozwijać swoją karierę i realizować swoje pasje."

Przygotowujemy do

CCNA

CCNP Enterprise

CWNA

Nasz zespół

Damian Michalak

Network Consultant, Twórca Na Styku Sieci, sieciami zajmuje się od 2013. roku

"Na sieci komputerowe natrafiłem dość przypadkowo będąc na studiach i zmieniło to moje plany na przyszłość o 180 stopni. Dziś, po wielu latach pracy w zawodzie sieciowca mogę śmiało powiedzieć, że obrałem dobrą ścieżkę. Nie ma wszakże nic lepszego, niż budzenie się w poniedziałek i wychodzenie do pracy z uśmiechem na ustach – czego życzę Ci z całego serca! Jednak sieci to nie wszystko – interesuję się również rozwojem osobistym, produktywnością oraz finansami. I mam ogromną chęć nie tylko pogłębiania wiedzy z tych obszarów, ale również dzielenia się nią z Tobą."

Łukasz Kowalski

Network Architect, Współtwórca Na Styku Sieci, sieciami zajmuje się od 2014. roku

"Jestem pasjonatem sieci Wi-Fi i generalnie pracy w sieciach komputerowych. Mam szczęście robić w życiu to co lubię, mimo często widocznego pracoholizmu nie wyobrażam sobie wyboru innej ścieżki, spełniam się w tym co robię. Dzielenie się wiedzą to dla mnie istotny element rozwoju zawodowego, umiejętność wytłumaczenia technologii używając własnych słów umacnia mnie w przekonaniu o znajomości zagadnienia i nakręca do dalszej pracy. Uważam też, że warto w tym wszystkim zachować równowagę – sport, poczucie humoru i optymistyczne podejście do życia to dla mnie podstawa!"