Klub Książki NSS to społeczność czytelników i czytelniczek poszukujących inspirujących historii, możliwości rozwoju osobistego i nieustannego poszerzania horyzontów.

Brzmi jak miejsce dla Ciebie? Zapisz się zupełnie za darmo do Klubu Książki NSS aby zdobyć możliwość brania udziału w konkursach i cieszyć się nowymi rekomendacjami każdego miesiąca!

Książka - narzędzie zmiany

Czytanie książek to jedna z rzeczy, które potrafią odmienić życie. Ale samo czytanie nie wystarczy – trzeba jeszcze sięgać po właściwe lektury i wdrażać w życie idee w nich zawarte.

Na tej stronie znajdziesz listę książek wartych Twojej uwagi. Jeżeli tematyka rozwoju osobistego jest Ci bliska to jesteś we właściwym miejscu!

Niektóre z linków na tej stronie to tzw. linki afiliacyjne. Tutaj tłumaczymy co to oznacza 🙂

Książka miesiąca - Marzec 2019

The Magic of Thinking Big

Gary Keller & Jay Papasan

Jak wiele planów i marzeń pozostawiliśmy za sobą tylko dlatego, że nas one przerastały? Ambitne cele potrafią przygnieść swoim ciężarem każdego, dlatego też wiele osób takich celów po prostu unika. David Schwartz w swojej książce zdradza recepturę na przezwyciężenie tego strachu i pokazuje nie tylko jak wyznaczać sobie śmiałe cele, ale również jak je realizować. Świetna lektura!

Poprzednie wydania Książki Miesiąca

Damian Michalak
25 stycznia 2019

“Your Best Year Ever” – recenzja książki

Damian Michalak
19 lutego 2019

“The One Thing” – recenzja książki

Wszystkie tytuły polecane przez Na Styku Sieci:

The Miracle Morning

Hal Elrod

The Millionaire Fastlane

MJ DeMarco

The Power of Habit

Charles Duhigg

The One Thing

Gary Keller & Jay Papasan

The E-Myth Revisited

Michael E. Gerber

The Magic of Thinking Big

David Schwartz

Finansowy Ninja

Michał Szafrański

The Now Habit

Neil Fiore

Getting Things Done

David Allen

Steve Jobs

Walter Isaacson

Awaken The Giant Within

Anthony Robbins

Platform

Michael Hyatt

Rich Dad’s Cashflow Quadrant

Robert Kiyosaki

Niektóre z podanych linków do książek to tzw. linki afiliacyjne. Kliknięcie w nie nic Ciebie nie kosztuje, ale nam może pomóc. Jeśli bowiem zdecydujesz się zakupić daną książkę, to zarobimy na tym drobną prowizję. Opisujemy tylko te książki, które mieliśmy okazję sami zakupić i przeczytać, i które okazały się dla nas przydatne. Skoro okazały się pomocne dla nas, to mogą przydać się i Tobie 🙂