Extralink ZEUS V2 – PoE do 250 metrów?! [recenzja]

Featured Video Play Icon

Przełącznik przełącznikowi nierówny – niby trywialne stwierdzenie, ale każdy kto kiedykolwiek stanął przed wyborem nowego switcha na najnowsze wdrożenie wie o czym mówię. Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami mogą być spore w ramach pojedynczej serii u pojedynczego producenta. Następnie mamy jeszcze większe różnice pomiędzy seriami, a gdy cofniemy się jeszcze jeden krok do tyłu i spojrzymy na możliwości wyboru z perspektywy kilku różnych producentów to już w ogóle głowa może zaboleć. Nie zmienia to faktu, że dobrze mieć wybór, zwłaszcza jeśli by spojrzeć na cenę. Odejdźmy dziś na chwilę od sprzętu Cisco, Junipera i innych sieciowych hegemonów i spójrzmy na to co ma do zaoferowania na rynku przełączników producent Extralink. Zapraszam Cię do obejrzenia recenzji przełącznika Extralink Zeus V2. 

🎁 Promocja dla Czytelników Na Styku Sieci – oszczędź 900zł!

Wraz z partnerem recenzji przygotowaliśmy dla Was zniżkę na recenzowany sprzęt. Przełącznik Extralink Zeus V2 możesz kupić aż o 20% taniej korzystając z linku poniżej. Promocja trwa do 22. grudnia 2019 roku więc warto skorzytać i zaoszczędzić ponad 900zł już dziś!

Partner recenzji

Recenzja powstała przy współpracy z firmą Batna. Partner nie miał wpływu na treść merytoryczną tego materiału.

Masz uwagi? Chcesz nawiązać współpracę?

Zapraszamy do kontaktu – wystarczy, że wyślesz maila na damian@nastykusieci.pl lub lukasz@nastykusieci.pl. Możesz też zapoznać się z oferowanymi formami współpracy.

📣 Dodaj komentarz

👊 Dziękujemy Patronom!

Materiał powstał dzięki wsparciu naszych Patronów. Spodobała Ci się ta publikacja i chcesz aby pojawiało się więcej takich treści? Wesprzyj “Na Styku Sieci” na Patronite.

🗳 Jak przydatna była ta publikacja?

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dziękuję za ocenę! Zapraszam Cię do obserwowania NSS w mediach społecznościowych!

Przykro mi, że ta publikacja okazała się być dla Ciebie nieprzydatna!

Uwaga: Twój głos będzie liczony tylko jeśli udzielisz feedbacku używając formularza poniżej.

author avatar
Damian Michalak

Network Consultant, Twórca Na Styku Sieci

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane

Subscribe
Powiadom o
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Top